top of page

Predstavíme produkty

Workshop zameraný na predstavenie lektorských pomôcok. Počas neho si v praxi vyskúšate vzdelávaciu aktivitu, dozviete sa detaily o jej použití a práci s lektorským manuálom. Prezentačné workshopy sú bezplatné.

Termíny workshopov pre r. 2017:

Máj/Jún

September/Október

 

Naučíme metódu

"Budovanie schopnosti učiť (sa)" 

Praktický 1-dňový workshop zameraný na zvýšenie efektívnosti učenia. Vychádza z osvedčených teórií a akademických výskumov, pričom je postavený na praktických ukážkach a aktivitách. Je vhodný pre každého, kto chce lepšie porozumieť metóde zážitkového učenia, tvorby vzdelávacích programov a facilitácie.

 

Zaškolíme do produktov

Plánujete si zakúpiť lektorské pomôcky RSVP Design? Nie ste si istí ako ich naplno využiť? Na našom workshope vám pomôžeme zorientovať sa, ktorý produkt je najvhodnejší na rozvíjanie konkrétnych zručností, ktoré potrebujete. Predvedieme vám, ako aktivitu zadávať s ohľadom na cieľ, ktorý chcete naplniť, ako viesť a usmerňovať aktivitu tak, aby ste dosiahli čo najväčší efekt učenia a nakoniec ako ukotviť učenie prostredníctvom facilitácie spätných ohliadnutí. 

Rozvíjame vaše tímy

Plánujete rozvojové aktivity pre vaše firemné tímy? Máte interných vzdelávačov, ktorí rozvoj zabezpečujú? Rozšírte portfólio vzdelávacích aktivít a dostanete od nás 2 v 1. Pre zvolený firemný tím zrealizujeme tréning postavený na použití lektorských pomôcok, o ktoré máte záujem. V cene programu bude aj lektorská pomôcka, s ktorou sa zároveň v praxi na vašej skupine naučíte pracovať. 

Please reload

bottom of page