top of page

Outdoor tréning

Názorná ukážka zážitkového outdoor tréningu tímovej spolupráce a jeho možných benefitov pre tím.

Program je určený pre:

  1. lektorov a školiteľov komunikačných a tímových zručností

  2. management spoločnooti a riadiacich pracovníkov tímu

  3. HR pracovníkov sieťových spoločností

Termín: podľa dohody

Dĺžka programu: 1 deň

Miesto konania: Bratislava

Počet účastníkov: min. 6

Účastnícky poplatok: 75€ bez DPH

 

Vedieť viac >

RSVP 01: Efektívna komunikácia - Colourblind, Seeing the point

Kreditné školenie Efektívnej komunikácie pre lektorov je prvým zo série workshopov, ktoré vás prevedú vydelávacou metodikou RSVP Design. 

Počas workshopu máte možnosť zoznámiť sa so zážitkovými lektorskými pomôckami RSVP, ohmatať ich a v praxi vyskúšať. Dozviete sa ako ich čo najlepšie využiť v rôznych situáciách k naplneniu vašich cieľov a zvýšeniu lektorskej kvalifikácie, nahliadnete tiež do lektorských manuálov RSVP. Na workshop je možné sa prihlásiť v danom termíne a pri naplnení účastníkov je možné zorganizovať ho aj priamo vo vašej firme.

Project Outdoor je výhradný zástupca RSVP Design na Slovensku. Účasťou na workshope získavate nielen kreditné body k akreditácii RSVP lektora, ktorá vás oprávňuje samostatne školiť RSVP metodikou, ale zároveň si aj zvyšujete kvalifikáciu a cenu na trhu vzdelávania.

Vedieť viac >

Konferenčný event: Lámanie ľadov

Lámanie ľadov je jednou z najefektívnejších spôsobov ako otvoriť podujatie s množstvom ľudí prichádzajúcich z rôznych prostredí, zastávajúcich rozdielne pozície a  z ktorých mnohí sa buď nepoznajú, alebo sa dlhší čas nevideli osobne. Čo je prípad odborných konferencií. Ak sa takéto zoznamovacie úvodné stretnutie dobre naplánuje a realizuje, môže urýchliť vzájomné zoznámenie účastníkov medzi sebou, s prednášajúcimi a oboznámenie s cieľmi vášho podujatia. Naladenie sa na spoločnú vlnu...

 

Produkt je určený pre organizátorov eventov a firemných podujatí a organizátorov konferencií a seminárov, kde sa stretávajú ľudia z roličných firiem, ktorí sa nikdy nevideli a potrebujú sa spoznať a navzájom komunikovať. 

Vedieť viac >

Please reload

bottom of page