top of page

Tematické eventy

 

 

Rozmýsľate nad tým ako urobiť vianočný večierok, firemnú oslavu či letnú garden party čo najpríťažlivejšiu pre vašich zamestnancov? Skúste zvoliť zaujímavú tému.

Akciám dodáva čarovnú atmosféru aj jednoduchý dress code, ktorý sa vyžaduje od hostí. Zo skúseností vieme, že ľudia vedia byť v obliekaní veľmi kreatívni a na večierkoch sa potom správajú v zmysle hesla "šaty robia človeka". Zamestnanci tak majú šancu spoznať sa nielen v uvoľnenej atmosfére, ale aj v netradičných "úlohách".

Štýlové večierky

Great Gatsby Party

Veľký Gatsby... o ňom ste už určite počuli. Zažite veľký žúr, divoký ale elegantný, so štýlom a gráciou.Vráťte sa v čase do zvodných 20. rokov minulého storočia! 

Letné akcie​

Swing garden party

Zažite s nami skvelú letnú garden party v štýle elegantnej džezovej éry. Štýlové kostýmy a dobové aktivity vás zabavia na celý deň. Chcete mať foto s legendárnym veteránom?

Zábavné programy

 

Oživíme vaše firemné podujatie ​

Casino Royal

Ukážte, akým ste hráčom! Kombinujte, blafujte, tipujte a riskujte. Zažite najväčšie lákadlo Las Vegas na vlastnej koži. Ruleta, Black Jack, poker, bingo... Ak sa vám minú peniaze, stačí podpísať zmenku a ste zase v hre! Kto si odnesie najviac a vydraží najlepšie zmenky?

bottom of page