top of page

Tamara Greksáková

Konateľka, výkonná riaditeľka

Od roku 1993 sa špecializuje na rozvoj metodiky a propagáciu zážitkového vzdelávania. Stavebný kameň a duša Project Outdoor Slovakia.

Tomáš Greksák

Lektor, bezpečnostný garant

Špecializuje sa na tvorbu a vedenie komplexných outdoorových prípadových štúdií.   Je jeho bezpečnostným garantom pre lanové aktivity, kde zúročuje svoje skúsenosti z oblasti výškových prác, stavby lanových centier a lezeckých tréningov. Je aktívnym lezcom a pretekárom. V lektorskom tíme je zárukou bezpečnosti, chrličom nápadov a večne „v pohode“.

Alexandra Auxtová

Lektorka, konzultantka

Vzdelaním aj profesionálnou praxou psychológ. Pracuje s deťmi aj s dospelými. Jej hlavnou oblasťou pôsobenia sú soft-skills tréningy  a teambuildingy so zameraním na individuálny a tímový rozvoj a posúvanie osobných hraníc. Tiež pripravuje a realizuje Assessment a Development Centrá s nastavovaním a vytváraním kompetenčných modelov. Podieľa sa na tvorbe prípadových štúdií ako tréningového nástroja pre rozvojové programy.

Pri tvorbe a realizácii outdoor tréningov čerpá zo svojej dlhoročnej skúsenosti skalolezca a outdoor nadšenca.

Please reload

Lucia Ondrejkovičová Obenau

Lektorka, konzultantka

Magistra umení a absolventka Medzinárodných štúdií International Peoples College, Helsingor v Dánsku. Špecializuje sa na vzdelávacie programy orientované na rozvoj tvorivosti, komunikačných zručností, motivácie a emočnej inteligencie. Je motivátorom pre celý lektorský tím s obrovskou zásobou tvorivosti a pozitívneho myslenia.

Monika Stehlíková Lešková

Lektorka, konzultantka, kouč

Monika je svojej profesii doslova oddaná telom i dušou, keďže je odborníčkou na reč tela a pôsobí u nás ako lektorka a senior konzultantka v oblasti soft-skillových tréningov, koučingu, práce so skupinou a jednotlivcami. Vo svojom prístupe integruje skúsenosti psychologičky, koučky, pohybovej analytičky a HR konzultantky. Špecializuje sa na oblasť reči tela a sebavedomia. Metodikou práce s verbálnymi a neverbálnymi technikami rozvíja u svojich klientov komunikačné, prezentačné a obchodnícke zručnosti. 

Marek Sedláček

Inštruktor

Študent Fakulty telesnej výchovy a športu UK v Bratislave. V Project Outdoor Slovakia pôsobí ako junior lektor a dohliada najmä na odborné vedenie športových aktivít. Marek si svoje trénerské zručnosti buduje paralelne v rôznych športových kluboch, kde je zodpovedný aj za tvorbu tréningových plánov. Je licencovaným trénerom plávania (1. stupeň), ale i členom vodnej záchrannej služby SČK (bronzový stupeň).

Please reload

Mária Vittková

Lektorka

Absolventka psychológie s dlhoročnou skúsenosťou v práci s problémovými skupinami mladistvých aj dospelých. Je lektorkou soft skills a outdoor teambuildingov.​

Marek Sokol

inštruktor

Študent psychológie a herec v ochotníckom divadle svoje skúsenosti využíva na teambuildingových akciách, kde vedie zážitkové aktivity a moderuje programy. Zo športov sa špecializuje na karate a        tae-kwon-do.

Please reload

Dana Ivanovová

Inštruktorka

Absolventka FTVŠ so špecializáciou na outdoor športy a plávanie. Je bývalou reprezentantkou v kanoingu a kvadratlone. Špecializuje sa na vodné športy,  kde je garantkou pre kanoing a rafting. Je tiež inštruktorkou spinningu, horskej turistiky, cyklistiky a lyžovania.

Patrik Čurila

Inštruktor

Študent medzinárodného manažmentu a nová posila nášho tímu v oblasti kontaktu so zákazníkmi. Ako milovník športov a outdooru sa ako inštruktor najmä špecializuje na lanové aktivity (inštruktor lezenia) a zimné športy (inštruktor lyžovania). 

Zuzana Šoutová

Inštruktorka, performerka

Svoje skúsenosti profesionálnej tanečníčky a akrobatky využíva v oblasti teamspiritov a teambuildingov. Špecializuje sa na oblasť ohňovej šou, poi, hula hoop a žonglovania. Na našich akciách sa s ňou stretnete v úlohe performerky (na firemných večierkoch či iných eventoch) ako aj inštruktorky teambuildingových aktivít a workshopov nového cirkusu.

Please reload

Martina Bačkorová

Inštruktorka

V Project Outdoor Slovakia sa špecializuje na lanové aktivity. Aktívna horolezkyňa a držiteľka preukazu Cvičiteľa skalného lezenia, absolvovala tiež školenie inštruktorov lanových aktivít I. a II. triedy. Získala prax ako zdravotná sestra v nemocnici s poliklinikou v Liptovskom Mikuláši. Drobné usmievavé žieňa zaujme kontrastom, že v jej rukách sa aj stokilový chlap na lane cíti bezpečne.

Andrea Zelinová

Inštruktorka

Špecializuje sa na oblasť teambuildingov, kde využíva svoju kvalifikáciu inštruktorky lanových aktivít. Je tiež inštruktorkou lyžovania a snowboardingu. Vyštudovala marketingovú komunikáciu a vlastné sú jej všetky tvorivé formy vyjadrovania.

Alena Krempaská

Inštruktorka

Empatická lektorka, ktorá sa angažuje v oblasti ľudských práv. U nás sa špecializuje na teambuildingy s využitím vodných športov a interaktívnych outdoorových aktivít.

Please reload

bottom of page